Fernando alonso

Fetels izcīna devīto uzvaru pēc kārtas, Vēbers beidz karjeru ar 2.vietu 25.11.2013

Ar devīto Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās Brazīlijas GP izcīņa, kamēr Marks Vēbers savā pēdējā sacīkstē izcīnīja otro vietu.

"Ferrari": ar atgriešanos, Kimi 12.09.2013

Itāļu autoražotāja "Ferrari" F-1 komanda trešdien oficiāli apstiprinājusi somu pilota Kimi Raikonena atgriešanos komandā.

Alonso izvairās no soda par nepareizu DRS lietošanu 30.07.2013

"Ferrari" F-1 komandas pilotam Fernando Alonso netiks piespriests sods par nepareizu DRS sistēmas izmantošanu Ungārijas "Grand Prix" laikā, lēmuši sacensību tiesneši.

Hamiltons izcīna pirmo uzvaru 'Mercedes' komandas sastāvā 29.07.2013

Britu F-1 pilots Luiss Hamiltons šodien izcīnīja pārliecinoši triumfēja Ungārijas "Grand Prix" sacensībās, iegūstot savu pirmo uzvaru kopš pievienošanās "Mercedes" komandai un pirmo šajā sezonā.

Sebastians Fetels pārliecinoši uzvar Kanādas GP 10.06.2013

Ar pārliecinošu Sebastiana Fetela uzvaru ir noslēgusies Kanādas GP sacīkste. "Red Bull" pilots bija vadībā visu sacīksti, bet aiz Fetela risinājās aizraujoša cīņa par otro pozīciju, kurā pārāks bija Fernando Alonso, kurš pārspēja Luisu Hamiltonu 6 apļus pirms finiša.

Alonso triumfē Spānijā, Raikonens pietuvojas Fetelam kopvērtējumā 13.05.2013

Ar pārliecinošu Fernando Alonso uzvaru savā māju posmā ir noslēgusies sacīkstes Barselonas trasē.

Alonso gūst parliecinošu uzvaru Ķīnas GP 15.04.2013

Vakar Ķīnā, Šanhajā, norisinājās 2013. gada F1 pasaules čempionāta trešais posms, kurā pārliecinošu uzvaru guva ''Ferrari'' pilots Fernando Alonso.

Fernando Alonso izcīna uzvaru Hokenheimā 23.07.2012

Ar Fernando Alonso uzvaru no pirmās starta pozīcijas ir noslēgusies Vācijas GP izcīņa Hokenheimas trasē. Otrā vietā finišēja Sebastians Fetels, kurš tikai pēdējā aplī, izbraucot ārpus trases, apdzina Džensonu Batonu.

Alonso par spīti sliktajai starta pozīcijai izcīna uzvaru Eiropas 'Grand Prix' sacensībās 25.06.2012

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta astotajā posmā - Eiropas "Grand Prix" - svētdien uzvaru svinēja divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso ("Ferrari") no Spānijas.

Fetels atzīts par labāko arī F-1 komandu vadītāju balsojumā 16.12.2011

Aizvadītās sezonas Pirmās formulas (F-1) čempions Sebastjans Fetels no "Red Bull" vienības atzīts par labāko gada pilotu arī F-1 komandu vadītāju vērtējumā, vēsta interneta mājaslapa „autosport.com.”